Penis Kalınlaştırma Yöntemleri

Penis Kalınlaştırma Yöntemleri

Penis Kalınlaştırma Yöntemleri

8.00 $ (KDV Dahil)
72.00 TL (KDV Dahil)

Penis Kalınlaştırma Yöntemleri

                Penis Kalınlaştırma Yöntemleri: Erkeklerde yetersiz penis büyüklüğü ve kalınlığı, cinsel ilişki esnasında haz almayı azalttığı gibi erkeklerin bu durumu içselleştirerek kendilerini kötü hissetmelerine cinsel yaşamdan hatta hayattan bile soğumalarına neden olabiliyor. Eşini yeterince tatmin etmediğine inanan erkekler, yetersiz penis kalınlığını dert ederek, hayatlarını tam bir kabusa çevirebiliyor. İş yaşamından sosyal yaşama, aşk yaşamından evlilik hayatına kadar birçok farklı alana olumsuz olarak yansıyan bu durum, evli çiftler arasında gerginliklerin yaşanmasına neden olarak ilişkileri kopma noktasına bile getirebiliyor.

            Penis boyutu, penisin en yumuşak haliyle köküyle birlikte 7cm olması durumunda tıbbi açıdan normal olarak kabul ediliyor. 7 cm altındaki penis uzunluğu, cinsel ilişkiye girmeyi zorlaştırdığı gibi çiftlerin zevk almamasına ya da cinsel ilişkinin oldukça kısa sürmesine neden olabiliyor. Cinsel yaşamı kolaylaştırmak için penis boyutundan memnun olmayan erkeklere, tıp penis kalınlaştırma ve büyütme ameliyatı geçirmelerini tavsiye ediyor. Uzman doktorlar tarafından gerçekleştirilen penis büyütme ameliyatı sonucunda penis boyunda ve kalınlığında farklı cmlerde ilerleme kaydetmek mümkün olabiliyor. 

 

  UZATMALI PREZERVATİF

Uzatmalı prezervatif modelimiz  tam 4 cm dolguludur, tüm penis boylarına uyumludur.

Diğer kalitesiz uzatmalı prezervatiflerden ayrılan farkımız ; Bizim uzatmalı prezervatifimizin ön kısmı sünger değildir , meninin süngere akıp koku yapmasının önüne geçen bu yenilik sadece bizde. ÜSTELİK ÖN KISMINDA HAFİF BİR MENİ HAZNESİ VAR , MENİNİN HAZNEDE KALMASINA YARDIMCI OLUYOR.

 Latex uzatmalı prezervatif modelimiz yıkanıp defalarca kullanılabilir. Yan etkisi yoktur, cilt dostudur.Latexden üretilmiş olan bu ürün dünyada toksin ve ftalat içermeyen en güvenli sağlıklı malzemedir. Latex sri lanka, malezya, endonezya, tayland ve filipinlere özgü kauçuk ağaçlarında yetişir ve ağaçdan damlaya damlaya çıkar. 

YIKAYIP DEVAMLI PENİSE TAKILABİLİR. ORTALAMA 20 - 30 KERE KULLANILABİLİR.

KAPALI PAKETTE GÖNDERİM SAĞLANILIR.

Sipariş telefonları : ( 0532 )217 17 06 - ( 0544 )715 67 82 - ( 0555 )353 76 28 Çalışma saatleri : Sabah 10.00 - Akşam 19.00

 

 

 

BENZER ÜRÜNLER